Zespół

 

ZESPÓŁ muzyczny 5-osobowy "Wanted". Profesjonalna oprawa muzyczna imprez okolicznościowych. Gra 100% na żywo , doskonała wokalistka , 3 głosy męskie, gitara, bas, perkusja oraz instrumenty klawiszowe. Sprzęt nagłośnieniowy najwyższej jakości daje gwarancję profesjonalnego i selektywnego brzmienia. Posiadamy również własne oświetlenie i maszynę do dymu.

Wesele prowadzone jest na wysokim poziomie kulturalnym, z wysublimowanym poczuciem humoru naszego wodzireja, który szybko zjednuje sobie sympatię uczestników imprezy. 

Bogaty repertuar przebojów polskich i zagranicznych. Naszym zadaniem jest sprawić, by nikt z gości nie siedział przy stole i mile wspominał Państwa uroczystość jeszcze przez wieeele następnych lat :-) Największe ponadczasowe przeboje polskie i zagraniczne, nanowsze hity z list przebojów, niezapomniane szlagiery, a także utwory na życzenie. Zawsze dopasowujemy się do gustów i potrzeb naszej publiczności. 


Jeśli szukasz naprawdę dobrego zespołu, który porwie do zabawy nawet najbardziej wymagającą publiczność to jesteś na właściwej stronie. Przez całe życie jesteśmy związani z muzyką i stale doskonalimy swoje umiejętności.
Wybierając zespół WANTED, wybierasz najwyższą jakość usług muzycznych i gwarancję doskonałej zabawy.

Wiemy jaka odpowiedzialność spoczywa na zespole podczas rozmaitych imprez i zawsze staramy się spełniać z nawiązką Państwa oczekiwania. 

Napisz lub zadzwoń, chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania!

 

No flash player!

It looks like you don't have flash player installed. Click here to go to Macromedia download page.